Dzienniczek Treningowy

39,99 

W dzienniczku treningowym możesz zapisywać swoje pomiary, aktywności, suplementacje, liczyć kaloryczność posiłków. To w prosty sposób pozwoli na monitorowanie zmian podczas regularnych ćwiczeń. Jest to twoja własna forma motywacji. Podopieczni , którzy uzupełniają dzienniczek mogą na bieżacą kontrolować przemiany własnej sylwetki

Konsultacje

50,00 

Jeżeli potrzebujesz dodatkowej motywacji w postaci spotkania ze mną to konsultacje „na żywo” lub „online” to idealna opcja dla Ciebie. Odpowiem na każde pytanie związane z dietą, z aktywnością fizyczną oraz zmotywuję Cię do działania. Czas i datę konsultacji dostosuję do Ciebie. Dla mnie dobro klienta jest najważniejsze dlatego też konsultacja nie zawiera czasu w jakim ma się skończyć. Im więcej pytań zadasz tym więcej wiedzy zdobędziesz.

Mini Bandy

79,99 

Aż 5 gum „Mini Bandy” do ćwiczeń!!! Doskonała forma rozgrzewania mięśni nóg i pośladków. Im lepsza mobilizacja tych partii tym Twój trening będzie mocniejszy. Po kontuzjach super opcja wzmacniania mięśni.

Czarna – 30kg

Czerwona – 20kg

Niebieska – 15kg

Żółta – 8kg

Zielona – 5kg

Do każdego zamówienia dorzucam 20 przykładowych ćwiczeń z mini bandami!!!

 

Plan suplementacyjny

99,00 

W prosty i czytelny sposób rozpiszę Ci plan suplementacyjny indywidualnie do Twoich potrzeb i okresu w jakim jesteś( okres masowy – redukcyjny).  Pomogę w zakupie suplementów a jeżeli już je posiadasz wyjaśnię Ci dokładnie w jaki sposób działają na Twój organizm, żebyś wiedział co jemu dostarczasz.