Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

Pakiet VIP

200,00 

Plan dietetyczny, treningowy + treningi personalne

Odpowiednie połączenie planu dietetycznego z treningami a co za tym idzie z planem treningowym zapewnia Ci maksymalne rezultaty. W tej ofercie oferuję Ci diete, plan treningowy, plan suplementacyjny oraz treningi indywidualne. Wszystkie te rzeczy podporządkowuje pod Twój okres trenowania(masa, redukcja). Pełna oferta dla osób które, chcą zobaczyć szybko efekty swojej pracy(figury)  pod moją opieką.  Gwarantuję Ci poprawę figury jeśli będziesz się stosować do moich zaleceń.

Plan treningowy na siłownię

130,00 

Każdy plan dostosowuje indywidualnie do Ciebie. Po wypełnieniu ankiety, dowiem się w jakim okresie treningu jesteś, jak długo ćwiczysz czy lepiej FBW a może treningi-„split”. Jeżeli masz trochę inne zdanie wspólnie podejmiemy decyzję żeby były obustronne korzyści i satysfakcja z dobrej zrobionej roboty. Indywidualnie dostosowuje ilość dni treningowy, objętośc treningową. Jestem po to abyś uzyskał/a jak najlepszę efekty!!!

Plan treningowy w domu

130,00 

Nie masz czasu albo wstydzisz się ćwiczyć na siłowni? Jeśli tak, to proponuje Ci plan treningowy, który będziesz wykonywać w domu. Plan dostosowany jest indywidualnie pod każdą osobę oraz okres treningowy w jakim się znajduję(redukcja, masa).