Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

Konsultacje

50,00 

Jeżeli potrzebujesz dodatkowej motywacji w postaci spotkania ze mną to konsultacje „na żywo” lub „online” to idealna opcja dla Ciebie. Odpowiem na każde pytanie związane z dietą, z aktywnością fizyczną oraz zmotywuję Cię do działania. Czas i datę konsultacji dostosuję do Ciebie. Dla mnie dobro klienta jest najważniejsze dlatego też konsultacja nie zawiera czasu w jakim ma się skończyć. Im więcej pytań zadasz tym więcej wiedzy zdobędziesz.

Opieka trenerska

100,00 

Jesteś Trenerem personalnym albo działasz w świecie fitness? Do tego chcesz dużo zarabiać prowadząc treningi personalne albo układając diety? Jeśli tak to zapraszam do współpracy w której pokaże Ci jak przyciągnąć do siebie klientów oraz pokaże w jak prosty sposób możesz dużo zarabiać. Pomogę Ci rozwinąć marketing żeby klienci sami przychodzili do Ciebie. Umowy podpisywane na: 6 i 12 miesięcy.

Plan suplementacyjny

50,00 

W prosty i czytelny sposób rozpiszę Ci plan suplementacyjny indywidualnie do Twoich potrzeb i okresu w jakim jesteś( okres masowy – redukcyjny).  Pomogę w zakupie suplementów a jeżeli już je posiadasz wyjaśnię Ci dokładnie w jaki sposób działają na Twój organizm, żebyś wiedział co jemu dostarczasz.