Wyświetlanie wszystkich 4 wyników

Dieta redukcyjna

150,00 

Dieta redukcyjna czyli taka gdzie jest deficyt kaloryczny.  Bez sztywno narzuconych reguł co do posiłków. Dostosowuję diete indywidualnie pod Ciebie, czyli pod Twój budżet, pod godziny pracy, pod to co lubisz jeść. Wierzę że razem osiągniemy dużo !!!

Dieta w schorzeniach

150,00 

Dietę w różnych schorzeniach(niedoczynność – nadczynność tarczycy, insulinooporność, zaburzenia miesiączkowe, cukrzyca), traktuje inaczej niż pozostałe diety. W tych schorzeniach obowiązkowo wymagam kopi badan wysłanych na e-mail. Po dokładnych wywiadzie żywieniowym układam pod Ciebie diete.

Dieta zbilansowana

150,00 

Pełnowartościowa i zbilansowana dieta uwzględniająca wszystkie produkty spożywcze. Nie sztuką jest wysłać podopiecznemu 3 propozycję menu i „zamieniaj sobie i radź sobie po swojemu”. Klient tego nie potrafi dlatego też u mnie po wywiadzie żywieniowym dostosowuję diete pod Ciebie. 30dni = 30 różnych diet. Oczywiście jesteśmy w kontakcie i jeżeli cos Ci będzie nie pasować wspólnie obgadamy problem.

Pakiet VIP

200,00 

Plan dietetyczny, treningowy + treningi personalne

Odpowiednie połączenie planu dietetycznego z treningami a co za tym idzie z planem treningowym zapewnia Ci maksymalne rezultaty. W tej ofercie oferuję Ci diete, plan treningowy, plan suplementacyjny oraz treningi indywidualne. Wszystkie te rzeczy podporządkowuje pod Twój okres trenowania(masa, redukcja). Pełna oferta dla osób które, chcą zobaczyć szybko efekty swojej pracy(figury)  pod moją opieką.  Gwarantuję Ci poprawę figury jeśli będziesz się stosować do moich zaleceń.